Jak używać Windows Update

Jest naprawdę ważne, by co jakiś czas komputer zaktualizowac najnowszymi osiągnięciami i najnowszym zabezpieczeniem, które pokazały się na rynku od zakupu komputera.

Głównym powodem takiego postępowania jest utrzymanie urządzenia, by działało skutecznie i bezpiecznie.Posiadanie starych sterowników to pewny sposób na problemy z awarią systemu, wolno działające aplikacje i problemy z innymi kluczowymi aspektami wydajności komputera.

Pierwszym krokiem, by utrzymać system aktualny i zabezpieczony, jest użycie aplikacji Windows Update. nike air force 1 Są dwa sposoby by tego dokonać :

Automatyczne aktualizacje. asics gel lyte 3 Użytkownik może skonfigurować komputer do automatycznego skanowania w poszukiwaniu aktualizacji, a następnie pobrać je do systemu. nike flyknit lunar Ten właśnie sposób jest zalecany, ponieważ nie ma ryzyka, iż zostało ono zapomniane lub przeprowadzone w niewłaściwy sposób. Przejść do ‘panelu sterowania’ a następnie nacisnąć ‘Automatyczne aktualizacje’, to sposób, jak dokonać ustawienia. nike air max femme pas cher Tutaj możesz wybrać opcję, która najbardziej ci odpowiada.

Manualne aktualizacje. Ten sposób poszerza wybór możliwości aktualizalcji. Musisz przejść do menu ‘Start’ a następnie wybrać opcję ‘Wszystkie programy’, potem wybierasz opcję ‘Windows Update’.

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Comments are closed.