Wyłączanie funkcji systemu Windows Vista

Funckja Kontrola konta użytkownika systemu Windows Vista została zaprojektowana, by zmiejszyć możliwość zagrożenia komputera przez malware, pytając o zezwolenie podczas wykonanywania działań, takich jak wprowadzanie nowego oprogramowania lub zmiany ustawień na komputerze.

Chociaż pomysł ten brzmi nieźle, to w rzeczywistości po pewnym czasie, funkcja ta staje się trochę irytujące i spowoduje, że robieniem zupełnie prostych rzeczy spędzisz więcej czasu, niż jest niezbędne.

By wyłączyć tę funkcję, przejdź do Panelu sterowania i kliknij na Konta użytkowników i bezpieczeństwo rodzinne. Tutaj wybierz konto administratora gdzie znajduje się opcja Włącz lub wyłącz funkcję Kontrola konta użytkownika. Po wybraniu tej opcji można zmienić ustawienie.

Oficjalnie Microsoft nie doradza wyłączania Kontroli konta użytkownika, ale są pewne elementy, które można bezpiecznie wyłączyć. timberland pas cher Na przykład, można wyłączyć zaczernianie ekranu przed wykonywaniem zadań. nike air max 1 Ta opcja dostępna jest w Vista Business, Enterprise i Ultimate i można to zrobić w następujący sposób.

By włączyć Edytor lokalnych zasad grupy, kliknij przycisk Start i wpisz komendę „gpedit.msc”. air jordan 1 soldes Potem należy wybrać możliwość Konfiguracja komputera / Ustawienia systemu Windows / Ustawienia zabezpieczeń / Zasady lokalne a następnie kliknij polecenie Opcje Zabezpieczeń. nike air max flyknit ultra 2.0 Tutaj zobaczyć można zasadę Kontrola konta użytkownika: przełącz na bezpieczny pulpit przy monitowaniu o podniesienie uprawnień .

This entry was posted in Uncategorized and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.