Korzyści przeglądarki Google Chrome

Czego oczekujesz od przeglądarki internetowej? Jeżeli należysz do  tej samej grupy co większość użytkowników, na pewno ocenisz takie czynniki jak szybkość, bezpieczeństwo i przystępność.

To właśnie są trzy główne powody, dlaczego duża ilość użytkowników zaczęła używać przeglądarkę Google Chrome. Chrome został uruchomiony w 2008 roku i ugruntował swoją pozycję jako trzecia najlepsza przeglądarka po Internet Explorer i Mozilla Firefox. Nieustannie powiększa swój udziału na rynku, niedawno przekroczył kamien milowy 10 procent w funduszu powierniczym. Został wybrany jako najbardziej przyjazna przeglądarka dla użytkownika w chwili obecnej, i wygląda na to, że jego popularność nadal będzie wzrastać.

Reputacja Chrome jako prawdopodobnie najbezpieczniejszej przeglądarki, jest częściowo oparta na czarnych listach dla phishing i malware, które nieustannie aktualizowane są przez Google i które powiadamiają użytkowników przed wejściem na potencjonalnie niebezpieczne strony. Dużą rolę odgrywa również fakt, że malware powstrzymywany jest od robienia szkód dzięki temu, że wszystkie karty oddzielone są od siebie, dlatego z jednej karty nie można pobrać informacje z innej.

Szybkość, z jaką dysponuje Chrome, to dalszy punkt podnoszący sprzedaż i powtórnie zwyciężył nad konkurencją w testach szybkości. Interfejs jest prosty i raczej podstawowy, dodając na uczuciu, że został zaprojektowany ze względem na szybkość i funkcjonalność niż na wygląd. Do dyspozycji są tylko przyciski Wstecz, Dalej, Odśwież, Anuluj i standardowe menu. Kontrola kart jest jednym z głównych aspektów przeglądarki i to są bardzo skuteczne sposoby kontroli i zarządzaniem przeglądania.

Ostatnia zmiana została również zaprojektowana by ułatwić używanie dla firm, umożliwiając administratorom nadzorować proces aktualizowania i instalowania oprogramowania na komputerze.

Dostępne są wersje Chrome dla systemu Windows, Mac OS X i Linux a to jest bardzo cenne przy poszukiwaniu zmian, jeśli szukasz przeglądarki, i chcesz znaleźć najlepszą.

- Google Chrome

This entry was posted in Uncategorized and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.